Biz Kimiz?

Hayat Bizim İçimizde Biz Hayatın İçindeyiz

Sektörde Geçirdiğimiz 20 Yılda Biriktirdiğimiz Tecrübelerimizi 2014 Yılında Kurduğumuz Firmamızda Hastalarımıza Aktarmaya Çalışıyoruz. "Güven, Sağlık Ve Mutluluk" Sloganıyla Yola Çıkan Firmamız Bu Sloganı Kalite Politikasının Temeline Yerleştirmiştir. Hasta Insanlara Hizmet Sunduğumuzu Hiçbir Zaman Unutmamak, Üretimlerimizi Her Zaman Hastaların Yerine Kendimizi Koyarak Kalite Kontrolünden Geçirmek Firmamızın Başarısının En Büyük Etkenlerindendir.

Vizyon

Engelli Insanların Hayatlarını Kolaylaştırarak Yaşam Kalitesini Artırmak, Ihtiyaçları Doğrultusunda Kaliteli Ürünler Üretmektir. Teşhis Ve Tedavinin Her Aşamasında Teknolojiden Yararlanıyoruz Ve Deneyimlerimizi Meslektaşlarımızla Yaptığımız Görüş Alış-Verişi Ile Birleştiriyoruz. Uzmanlıklarımızı Paylaşıyoruz Ve En Iyi Sağlık Hizmetini Ve En Etkili Tedavi Sürecini Titizlikle Planlıyoruz.

Misyon

Hastalarımıza Sağlık Hizmeti Sunarken, En Küçük Ayrıntıda Bile Kendilerini Özel Hissetmelerini Sağlamak. Hasta Memnuniyetinde Fark Yaratmak Ve Bu Yönde Kararlı Bir Tutum Sergilemek. Hastalarımıza Sağlık Hizmeti Sunarken, En Küçük Ayrıntıda Bile Kendilerini Özel Hissetmelerini Sağlamak.


Kalite Politikamız

Önceliğimiz Hasta Ve Yakınlarının Beklentilerini Karşılayarak, Memnuniyeti En Üst Düzeyde Tutmak. Hasta, Tedarikci Ve Tüm Çalışanların Kuruma Duyduğu Güveni Sürekli Geliştirerek Dürüst Kaliteli Sağlık Hizmeti Sunmak. Çağdaş Yönetim Anlayışı Ile Kalite Yönetim Sistemimizi Sürekli Iyileştirmek.

Misyon, Vizyon Ve Değerlerimiz Doğrultusunda

Biz Birlikte Çalıştığımız Ve Hizmet Verdiğimiz Insanları Önemsiyoruz.

Biz Mükemmelliyet, Etkinlik Ve Yeterliliğe Önem Veriyoruz.

Biz Gücümüzü Ve Kalıcılığımızı; Hastalarımızın, Toplumun Sağlık Bakım Ihtiyaçlarını Karşılamaya Yönelik En Etkin Yöntemleri Kullanma Üzerine Kurduk.


Ekibimizle Tanışın

Biz Bir Aileyiz...

DAVUT YILMAZ

Müdür

SEBAHATTİN GÜVEN

Müdür


20

Yıllık Tecrübe

1500

Protez - Ortez

15

Çözüm Ortağı

100

Müşteri Memnuniyeti